blog images

Bany za handel stalą przez klany

Na forum EU, ASIA i NA pojawiły się wpisy treści:


"Dowódcy!


Po zakończeniu 9 sezonu Bitew Klanowych przeprowadziliśmy sprawdzenie klanów.y jasne dowody, że gracze klanów (tu padają nazwy klanów - EU: [panzer vor], ASIA: [-1S], [UMR_R], [FOR24], [FFD] i [CATS], NA: [PWP], [CCTV2]) w czasie trwania tego trybu rywalizacyjnego, często i na dużą skalę przekazywali dostęp do swoich kont . Takie działanie łamie punkty 5.2.1, 5.2.2, 5.2.3. EULA (link) oraz punkty 4.16 i 12.1 Zasad gry (link). Ponadto, co bardziej nawet ważne, takie zachowanie podważa zasady uczciwej gry i rywalizacji w bitwach klanowych.


Z tego powodu zdecydowaliśmy się, działając na podstawie punktu 13 Zasad klanowych (link) rozwiązać te klany co wiąże się z utratą wszystkich osiągnięć, stopni i bazy klanowej. Ponadto cała stal zdobyta w sezonie 9 bitew klanowych zostanie usunięte z kont graczy. Jeśli gracz wydał stal to każdy okręt w ten sposób kupiony zostanie usunięty z konta, a różnica przywrócona. Jeśli stal została przekonwertowana na węgiel i za ten zasób został kupiony okręt - to taka jednostka także zostanie usunięta. Nie można odwołać się od tych działań.


Jeśli klan walczył przeciw wymienionym klanom - nie otrzyma kar. Wyniki bitew także nie ulegną zmianie. Wszystkie działania dotyczą tylko klanów, które złamały zasady.


Tym razem ograniczyliśmy nasze działania tylko do powyższych, jeśli w przyszłości nastąpią kolejne złamania regulaminu, możliwe będzie zastosowanie większych kar, łącznie z blokadą kont.


Dziękujemy za uwagę"


Linki:

https://forum.worldofwarships.asia/topic/46556-psa-clans-trading-steel-in-cvc-9/

https://forum.worldofwarships.com/topic/224755-psa-clans-trading-steel-in-cvc-9/

https://forum.worldofwarships.eu/topic/140014-psa-clans-trading-steel-in-cvc-9/


Komentarze

  • Jaberwak

    Chińscy gold farmerzy w każdej grze....

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza