
Dev Blog 13.04.2023 Zamknięty test 12.4 - Wczesny dostęp do europejskich niszczycieli, powrót trybu Konwoju, Kolejne bitwy tym samym okrętem i inne
Proszę pamiętać, że wszystkie informacja na Blogu Deweloperów są wstępne, mogą ulec zmianie w trakcie testów, a także nie pojawić się w serwerze gry. Ostateczne informacje pojawią się na oficjalnym portalu gry.
Wczesny dostęp do europejskich niszczycieli
W aktualizacji 12.4 rozpocznie się wczesny dostęp do europejskich niszczycieli. W celu uhonorowania tego wydarzenia do gry dodane zostaną tematyczne stałe kamuflaże dla okrętów VIII-X tieru oraz pamiątkowa flaga, a ponadto port Fiordy zostanie udekorowany.
Konwój powraca po raz kolejny!
Konwój powróci w aktualizacji 12.4. Bitwy odbywać się będą w formacie 12 vs 12 okrętami VIII - X tieru.
Zaktualizowano następujące elementy:
- dodano nową mapę - Niebo
- Zaktualizowano zachowanie botów: okręty transportowe będą zmieniać prędkość w celu uniknięcia torped zamiast zmieniać kurs.
- Ulepszono interfejs
Szczegółowe informacje o tym trybie zostaną podane później.
Powtórne wejście do bitwy tym samym okrętem
Aktualizacja 12.4 wprowadzi nową mechanikę umożliwiającą wejście graczom do kolejnej bitwy okrętem, który został zniszczony, bez potrzeby czekania na zakończenie poprzedniej bitwy. Dzięki temu będzie można rozegrać więcej bitew ulubionym okrętem w czasie jednej sesji gry, co pozwoli przyspieszyć postęp.
Będzie można rozpocząć nową bitwę tym samym okrętem bezpośrednio z ekranu wyjścia z bitwy. Zmiana ta nie będzie miała wpływu na Bitwy klanowe.
Nowa zawartość i zmiany
Nowe elementy i zmiany:
- Okręt Kléber CLR z parametrami identycznymi do Kléber, ale z unikalnym wyglądem.
- Pamiątkowa flaga Kléber CLR.
- Nowy zasób tymczasowy - kolorowe żetony
- Kontener Kolorowe regaty.
Zawartość kontenera Kolorowe regaty:
1 slot
- 10 kolorowych żetonów - 75%
- 20 kolorowych żetonów - 24.5%
- 200 kolorowych żetonów - 0.5%
2 slot
- 750000 kredytów - 24.93%
- 12500 wolnego PD - 24.93%
- 37500 elitarnego PD - 24.93%
- 5000 węgla - 24.93%
- 15000 dublonów - 0.3%
3 slot
- 5 sygnałów India Delta - 10%
- 5 sygnałów India Yankee - 10%
- 5 sygnałów Juliet Charlie - 10%
- 5 sygnałów November Foxtrot - 10%
- 5 sygnałów Sierra Mike - 10%
- 5 sygnałów November Echo Setteseven - 10%
- 5 sygnałów Victor Lima - 10%
- 5 sygnałów India X-Ray - 10%
- 5 sygnałów X-Ray Papa Unaone - 10%
- 5 sygnałów Sierra Bravo - 10%
- Naszywka Smocza łódź
- Dodano osiągnięcie dla przyszłego sezonu bitew klanowych
Zaktualizowano okno powiadomień. Będzie ono zawierało trzy stałe bloki: wyniki bitew, inwentarz itd., a także nowy tymczasowy, który zawierać będzie powiadomienia związane z aktualizacjami.
Powiadomienia o udanych akcjach gracza takich jak kupienie czegoś, czy ukończenie kolekcji nie będą wyskakiwać. Jednak będą pojawiać się w historii powiadomień.
Całkowicie zmieniono interfejs i wygląd większości powiadomień. Dodano grupowanie - powiadomienia związane z jedną akcją będą zgrupowane w jedną wiadomość. Dla przykładu wszystkie nagrody z kontenerów lub z pakietów Zbrojowni pojawią się w jednym powiadomieniu.
Komentarze
Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!