blog images

Dev Blog 15.05.2023 Zamknięty test – Ulepszenia wizualne

Proszę pamiętać, że wszystkie informacja na Blogu Deweloperów są wstępne, mogą ulec zmianie w trakcie testów, a także nie pojawić się w serwerze gry. Ostateczne informacje pojawią się na oficjalnym portalu gry.


Tekstury HD

Mapy Biegun, Nowy świt i Wyspy zostaną przerobione do standardu HD. Tekstury obiektów będą bardziej szczegółowe, a zjawiska pogodowa wyraźniej rozróżnialne.


Efekty wody

Niektóre efekty wody zostaną ulepszone. Rozbryzgi fal w kontakcie z okrętami staną się bardziej realistyczne. Dodana zostanie animacja reprezentująca opadające krople wody z okrętu, gdy ten trafia w wodę oraz pianę wzdłuż pokładu.


Fauna

Mapy w standardzie HD otrzymają więcej ptaków i ryb. Gatunki ryb będą się różnić – dla przykładu będzie można zobaczyć rekiny pod wodą. Dodatkowo okrętowi gracza będą towarzyszyć delfiny. Sprawi to, że mapy będą pełne życia, co wpłynie na zwiększenie realizmu.


Efekty trafienia i smugi

Znacząco poprawione zostaną efekty trafienia pociskami, bombami i rakietami. Efekty pocisków będą różnić się w zależności od kalibru oraz typu pocisku, a także prędkości trafianego okrętu. Efekty trafienia bombami i rakietami będą różnić się także w zależności od rodzaju uzbrojenia.


Pociski OB


Rakiety OB


Pociski PP


Rakiety PP


W zależności od wysokości trafienia okrętu lub wyspy efekty wybuchu będą widziane na wodzie.


Smugi pocisków zostaną także ulepszone. Będą one lepiej widoczne z większych odległości.
Komentarze

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza