blog images

Dev Blog 15.11.2019 ST: Günther Lütjens

Niemiecki unikalny dowódca Lütjens

Wkrótce rozpoczniemy testy unikalnego niemieckiego dowódcy, zatem dziś chcemy wam opowiedzieć o stojącym za nim pomyśle na jego talenty i ulepszone umiejętności:

- „Ekspert uzbrojenia dodatkowego”: po uzyskaniu 100 wstęg „trafienie baterią dodatkową” czas przeładownia dział baterii dodatkowej zostanie zmniejszony o 15%. Talent ten będzie można uruchomić raz na bitwę.

- „Stalowy Cios”: po uzyskaniu 140 wstęg „Trafienie działami baterii głównej” czas przeładowania dział głównych zostanie zmniejszony o 7,5%. Talent będzie można uruchomić raz na bitwę.

- „Wzorowe rozpoznanie”: po uzyskaniu 3 wstęg „Wykrycie” PW okrętu zostaną częściowo odzyskane. Talent odzyska 300 PW na sekundę. Czas jego działania będzie równy tierowi okrętu (Tier V = 5 sekund, Tier X = 10 sekund). Talent można uruchomić wielokrotnie w bitwie.

- „Przewaga w powietrzu”: po uzyskaniu 30 wstęg „trafienie rakietą”, „trafienie bombą” lub „trafienie torpedą” czas odzyskiwania samolotów zostanie zmniejszony o 10%. Talent można aktywować raz na bitwę.


Pracując nad tymi talentami tego dowódcy chcieliśmy stworzyć kapitana, który będzie pasował do różnych klas okrętów. Zatem każdy z 4 talentów jest stworzony z myślą o jednej z klas:

- „Ekspert uzbrojenia dodatkowego” wzmacnia uzbrojenie dodatkowe będące ważnym elementem niemieckich pancerników,

- „Stalowy cios” najczęściej będzie aktywowany na krążownikach, dając im znaczący przyrost szybkostrzelności,

- „Wzorowe rozpoznanie” jest szczególnie przydatne dla kapitanów niszczycieli. Możliwość odzyskania PW zwiększy ich efektywność bojową. Styl gry polegający na wykrywaniu, flankowaniu niszczycielem pozwoli dość łatwo zdobyć potrzebne wstęgi i uruchomić talent.

- „Przewaga w powietrzu” działa tylko na lotniskowce.Nowy dowódca ma następujące ulepszone umiejętności:

- Zapobiegawcze utrzymanie: 45% mniejsza szansa na to, że moduły ulegną uszkodzeniu zamiast podstawowych 30%.

- Strzelec wyborowy: +3 stopnie/sekundę szybsze obracanie wież o kalibrze do 139mm i +1stopień/sekundę dla wież z działami o kalibrze powyżej 139mm zamiast standardowych 2,5 i 0,7 stopni/sekundę,

- Ulepszone doładowanie silnika: +12,5% dłuższy czas używania doładowania silników lotniczych zamiast standardowych 10%


Okręty testowe.

Opublikowane parametry amerykańskiego krążownika Puerto Rico zawierały mały błąd: znajdował się tam rozrzut o wartości 206m, który w rzeczywistości wynosi 248m i okręt testowany jest z tą wartością.Wszystkie informacje na Blogu deweloperów są wstępne i mogą ulec zmianie.
Komentarze

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza