blog images

Dev Blog 15.12.2021 21.12.2021 Nowe okręty – metody dystrybucji

Proszę pamiętać, że wszystkie informacja na Blogu Deweloperów są wstępne, mogą ulec zmianie w trakcie testów, a także nie pojawić się w serwerze gry. Ostateczne informacje pojawią się na oficjalnym portalu gry.


W kilku aktualizacjach na początku 2022 roku, poza wczesnym dostępem do pan azjatyckich krążowników, gracze będą mieli możliwość zdobyć kilka okrętów za różne zasoby i za darmo.


Brytyjski pancernik TX Incomparable

Projekt gigantycznego krążownika liniowego z 1915 roku, uzbrojonego w sześć dział o kalibrze 508mm rozmieszczonych w 3 wieżach.

Pancernik wyróżnia się dobrą prędkością, potężnym uzbrojeniem przeciwlotniczym, ale nie za dobrym opancerzeniem. Jeśli chodzi o sprzęt eksploatacyjny to Incomparable posiada: Doładowanie silnika, Wyspecjalizowaną grupę naprawczą, Sondę hydroakustyczną o małym zasięgu, która różni się od standardowej dłuższym czasem działania, ale krótszym zasięgiem. Okręt posiada ponadto dwie poczwórne wyrzutnie torpedowe 533mm o dobrym zasięgu i możliwości wystrzeliwania torped pojedynczo.


Okręt będzie dostępny za: STAL


Amerykański niszczyciel TX Forrest Sherman

Czołowy okręt, od którego wziął nazwę typ niszczycieli zbudowanych po zakończeniu IIW.Ś., biorący pod uwagę doświadczenia z okresu wojny. Uzbrojenie główne zostało zaprojektowane głównie do zwalczania lotnictwa i okrętów podwodnych.

Okręt wyposażony jest w trzy szybkostrzelne działa kalibru 127mm wyposażone w pociski OB i PPO. Na uzbrojenie torpedowe składają się cztery pojedyncze wyrzutnie rozstawione po dwie na obu burtach. Wyrzutnie torpedowe mają bardzo wąskie sektory celowania. Torpedy są identyczne jak Mk17 używane na Gearingu, ale mają szybsze przeładowanie. Okręt posiada Wytwornicę dymu, Doładowanie silnika i Obronę plot. na osobnych slotach.


Okręt będzie dostępny za: WĘGIELSowiecki krążownik TX Sewastopol

Duży okręt artyleryjski (Projekt 69-I), który przypomina szybki, mały pancernik. Główne uzbrojenie okrętu to 6 potężnych dział 380mm umieszczonych w trzech wieżach. Pociski PP mają poprawione kąty rykoszetowania i skrócony czas zapalnika. Krążownik ma całkiem niezły kamuflaż.

Sewastopol wyposażony jest w Szybką grupę naprawczo – ratunkową, która różni się od standardowej szybkim przeładowaniem, ale ograniczoną ilością użyć. Ponadto ma dostęp do Obrony plot. wymiennie z Sondą hydroakustyczną, Doładowania silnika z krótkim czasem działania, ale dużym bonusem do prędkości oraz Grupą naprawczą o długim czasie działania, ale przywracającą mniej PW na sekundę.


Okręt będzie dostępny za: Punkty badawczePan-amerykański pancernik Atlântico, Tier VIII

Projekt pancernika z brytyjskimi działami baterii głównej i dodatkowej, a także amerykańskimi działami uniwersalnymi i przeciw lotniczymi.

Pancernik wyposażony jest w dziesięć dział 381mm rozmieszczonych w pięciu podwójnych wieżach. Okręty posiada tylko pociski PP z ulepszonymi kątami rykoszetów i zmodyfikowanymi zapalnikami.

Atlântico ma ulepszoną baterię dział dodatkowych: dziesięć dział 127mm i szesnaście dział 234mm z bazowym zasięgiem 7,5km.

Prócz standardowego wyposażenia: Grupy naprawczo ratunkowej i Grupy naprawczej okręt posiada Sondę hydroakustyczną.


Okręt będzie dostępny: w StoczniOkręty TX Grosser Kurfürst; TX Chabarowsk

Kilka miesięcy temu zapowiedzieliśmy zmiany w niemieckim i sowieckim drzewku rozwoju. Na początku 2022 roku oba okręty zostaną zastąpione w drzewku, odpowiednio przez jednostki Preussen i Delnyj.

Po zmianie Grosser Kurfurst i Chabarowsk zostaną dodane do Zbrojowni za WĘGIEL.

W momencie zmiany w drzewku gracze posiadający te okręty w porcie otrzymają rekompensatę w kredytach równą kosztowi zakupu, a obie jednostki pozostaną na kontach graczy.

- rekompensata za Grosser Kurfursta wynosi 10 300 000 kredytów

- rekompensata za Chabarowska wynosi 9 400 000 kredytów.
Komentarze

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza