blog images

Dev Blog 17.09.2021 Aktualizacja 0.10.8: Poprawki do błędów technicznych

Błąd z torpedami


Testy zostały zakończone pozytywnie. W tej chwili błąd został poprawiony na wszystkich serwerach WoWs.


Problem z działami Missouri

Prześledziliśmy problem i znaleźliśmy przyczynę leżącą w bardzo rzadkim błędzie związanym z logiką gry, który powoduje niewłaściwe zachowanie się pocisków tego pancernika. Ponieważ błąd ten pojawia się nieregularnie potrzebujemy więcej czasu by go sprawdzić i naprawić. Zatem problem z działami Missouri zostanie naprawiony wraz z aktualizacją 0.10.9.


Błąd z przyciskami myszy

Początkowo mieliśmy zgłoszenia, z których wynikało że błąd pojawia się wyłącznie na urządzeniach Huawei. Jednak dodatkowe testy wykazały, że obecny jest również na innych urządzeniach.

Błąd spowodowany jest niewłaściwą poprawką błędu, który uniemożliwiał graczom wprowadzenie loginu i hasła poprzez klawiaturę ekranową na ekranie logowania. Niestety musimy cofnąć tą poprawkę by naprawić błąd z przyciskami myszy i jednocześnie rozpoczynamy szukanie innego rozwiązania naprawiającego wprowadzanie danych przez klawiaturę ekranową.

Niestety z powodów technicznych nie możemy wprowadzić szybkich poprawek w Microsoft Store. Zatem gracze używający WoWs na tej platformie otrzymają poprawki w przyszłym tygodniu.

Bardzo przepraszamy za niedogodności.

W następnym tygodniu ukarze się artykuł na oficjalnym portalu gry, poprzez który będzie można otrzymać 3 dni premium – mały prezent za Wasze opinie, które pomogły nam zidentyfikować te problemy i rozpocząć pracę nad ich naprawą, a także za Waszą cierpliwość.

Komentarze

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza