blog images

Dev Blog 18.08.2022 Zamknięte testy – Automatyczna broń ZOP dla lotniskowców.

Proszę pamiętać, że wszystkie informacja na Blogu Deweloperów są wstępne, mogą ulec zmianie w trakcie testów, a także nie pojawić się w serwerze gry. Ostateczne informacje pojawią się na oficjalnym portalu gry.


Wszystkie lotniskowce tierów VI i wyższych otrzymają Nalot samolotów ZOP. Będzie działał on automatycznie w podobny sposób jak Grupa Naprawczo – ratunkowa, a gracz nie będzie miał możliwości użyć nalotu ręcznie.

Nalot samolotów ZOP zapewni sposób obrony przed okrętami podwodnymi, a jednocześnie nie pozwoli na wykorzystanie nalotu w sposób ofensywny poprzez wyszukiwanie okrętów podwodnych

i ich ręczne atakowanie. Nalot będzie wyzwalany jeśli okręt podwodny zostanie wykryty w zasięgu jego działania, albo pojawią się znaki obecności okrętu podwodnego takie jak wycieki oleju na powierzchni lub efekty pingu. Na podstawie wykrycia zostanie zastosowane odpowiednie wyprzedzenie wliczone w nalot i zostanie wykonany atak. Okręt podwodny będzie miał okazję do uniknięcia ataku jeśli wykona w odpowiednim czasie manewry unikowe.

Komentarze

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza