blog images

Dev Blog 19.12.2019 Zmiany w unikalnych ulepszeniach - dodatkowe informacje

Dowódcy!


Proszę z uwagą przeczytać dodatkowe informacje i zmiany dotyczące Unikalnych Ulepszeń.


Po pierwsze chcieliśmy podziękować wam za wasze opinie i sugestie. Ponieważ przeniesienie Unikalnych Ulepszeń do Agencji Badawczej jest niezbędnym krokiem w ewolucji systemu, postanowiliśmy przedłużyć czas działania obecnie aktywnych misji na cały rok 2020. Oznacza to mnóstwo czasu na ukończenie ich w rozsądnym tempie, bez strachu o stratę postępu.


Jak wspomnieliśmy w poprzednim Dev Blogu, będziecie mogli otrzymać te misje do czasu wprowadzenia aktualizacji 0.9.1.


Co ważniejsze, doceniamy wasze obawy o wpływ Unikalnych Ulepszeń na styl gry. Chcemy wyraźnie podkreślić, że Unikalne Ulepszenia oznaczają dopasowanie do swojego stylu gry i mają zarówno zalety jak i wady.


Wprowadzając te zmiany chcemy uzyskać:

- wprowadzenia dawno oczekiwanych ulepszeń na niektóre okręty X tieru, które jeszcze ich nie otrzymały,

- ostateczne sprawdzenie obecnych ulepszeń – niektóre z nich mogą być za mocne, a inne za słabe lub zbyt wyspecjalizowane,

- zmianę systemu dostarczania ulepszeń na bardziej wygodną formę Agencji Badawczej – być może będzie to wymagało jakiś zmian w Agencji Badawczej, ale ten system jest łatwiejszy do obsługi, niż rosnąca ilość misji dla każdego okrętu.


Będziemy Was informować o konkretnych zmianach, ale proszę pamiętać że pomysł pozostaje bez zmian: ulepszenia mają oferować inny styl gry, a nie działać jako bonus.


Dziękujemy za uwagę!


Komentarze

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza