blog images

Dev Blog 20.07.2022 Test Publiczny 0.11.7 Rozdzielenia Hydrofonów, zmiany w I-56

Proszę pamiętać, że wszystkie informacja na Blogu Deweloperów są wstępne, mogą ulec zmianie w trakcie testów, a także nie pojawić się w serwerze gry. Ostateczne informacje pojawią się na oficjalnym portalu gry.


Parametry nowych sprzętów eksploatacyjnych


Zestaw do określania odległości w oparciu o echo

Sprzęt eksploatacyjny ujawniający pozycje jednostek nawodnych i podświetlając rzeźbę dna, Będzie dostępny od początku bitwy.


Hydrofon o niskiej częstotliwości

Sprzęt eksploatacyjny pozwalający na wykrycie zanurzonych okrętów podwodnych.

I-56 ma ograniczoną liczbę Zestawów do określania odległości i brak Hydrofonu o niskiej częstotliwości z powodu stylu gry tym okrętem podwodnym. Oznacza to, że będzie miał mniejszą możliwość interakcji z wrogimi okrętami podwodnymi w porównaniu z jednostkami tej samej klasy. Jednocześnie I-56 posiada przewagę w walce z okrętami nawodnymi – potężne torpedy o dużym zasięgu, a także działo 140mm z pociskami PPO, które pozwala na zadawanie dodatkowych uszkodzeń, a także pozwala na dobicie jednostek o małej liczbie PW.


Japoński okręt podwodny TVIII I-56

Dodano sprzęt eksploatacyjny Rezerwowa jednostka baterii o następujących parametrach:

  • Czas przeładowania: 90 s;
  • Czas działania: 30 s;
  • Liczba ładunków: 2.

Biorąc pod uwagę niską zdolność zanurzania, Rezerwowa jednostka baterii pozwoli na wykorzystanie więcej opcji jeśli chodzi o ukrycie się i niepostrzeżone dotarcie na pozycję do ataku.


Komentarze

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza