blog images

Dev Blog 22.10.2020 ST 0.9.11 Obchody Nowego roku i nowa zawartość

Proszę pamiętać, że wszystkie informacja na Blogu Deweloperów są wstępne, mogą ulec zmianie w trakcie testów, a także nie pojawić się w serwerze gry. Ostateczne informacje pojawią się na oficjalnym portalu gry.


Aktualizacja 0.9.11

Wraz z aktualizacją 0.9.11 nowe drzewko amerykańskich pancerników wyjdzie ze wczesnego dostępu i okręty takie jak Kansas, Minnesota i Vermont będą dostępne dla wszystkich.


Dodatkowo zaktualizujemy system bitew rankingowych.

Główne zmiany:

 • Kolejne Sezony Bitew Rankingowych będą następowały praktycznie po sobie z małą przerwą dla ich oddzielenia.
 • Każdy Sezon dzieli się na Sprinty trwające około 2 tygodni.
 • Każdy Sezon będzie miał 3 ligi: brązową, srebrną i złotą. Aby awansować do wyżej ligi trzeba będzie zdobyć rangę 1 w poprzedniej lidze i przejść kwalifikacje.
 • W jednym Sprincie gracz będzie mógł przejść tylko obecną ligę i przejść do następnej
 • Jeśli gracz się nie zakwalifikuje zacznie kolejny sprint w tej samej lidze.
 • Jeśli gracz się zakwalifikuje rozpocznie nowy Sprint w wyższej lidze.
 • Nagrody przyznawane będą za odpowiednią liczbę zwycięstw w Lidze i za osiągniecie 1 rangi.

Szczegółowe informacje na temat nowego systemu i nagród opublikowane będą później.


Dodany zostanie stały kamuflaż „Predator" dla niszczyciela Somers w zamian za Żetony Rankingowe.Obchody Noworoczne w aktualizacji 0.9.12

Nowy rok – czas na prezenty. Tym razem przygotowaliśmy dla was mnóstwo nagród i aktywności!

"Płatki śniegu"

Podczas obchodzenia Nowego Roku, gracze będą mogli zdobyć tradycyjne bonusy związane z każdym okrętem w porcie od tieru V. Tym razem zrzucenie płatka śniegu będzie można zrobić wygrywając bitwę lub zdobywając odpowiednia ilość doświadczenia. Od aktualizacji 0.9.11 to samo będzie dotyczyć zdobywania punktów badawczych resetowanych linii.

„Płatki śniegu” na okrętach tierów V-VII będą dawać 400-750 jednostek węgla, VIII-IX – 75 jednostek stali, a Tieru X – kontener mikołajkowy z szansą na wiele okrętów premium i innych nagród.


Proszę pamiętać: Płatki śniegu można zrzucać podczas aktualizacji 0.9.12 i 0.10.0 we wszystkich typach bitew prócz treningowych.


Świąteczne kampanie

W aktualizacji 0.9.12 gracze będą mieli dostęp do dwóch tymczasowych kampanii: „W pościgu za Strasbourgiem” i „Okręty i los”, w których nagrodami będą „Strasbourg” ze stałym kamuflażem „Ferie świąteczne”, kamuflaże, tematyczni dowódcy, a także okręty z drzewka: Hawkins, Visby, Kotovsky, New York, T-22 i Furutaka ze stałym kamuflażem „Zima”.


Nowy port i kamuflaże.

Aby podtrzymać świąteczną atmosferę nowe jednorazowe kamuflaże „Zimowy wzory”, a także stałe kamuflaże „Nowy rok” będzie można zainstalować na dowolnym okręcie IX tieru,.


Do gry zostanie dodany port "Kure". Port i stocznia są wzorowane na japońskim porcie Kure.


Stocznia

Gracze będą mogli zbudować nowy japoński pancernik Tieru IX „Hizen”.
Zasady pozostają w większości podobne do poprzednich „Stoczni”, ale zmieni się ilość faz konstrukcji i nagród.:

 • Konstrukcja okrętu składa się z 26 faz.
 • Każdą fazę można ukończyć z pomocą misji lub wydając 1950 dublonów za fazę.
 • Grupy misji bojowych rozciągną się na dwie aktualizacje 0.9.12 i 0.10.0, a stocznia pozostanie w porcie do zakończenia aktualizacji 0.10.1.
 • Będzie można ukończyć 22 z 26 faz za pomocą misji bojowych.
 • Nagrodą za ukończenie fazy 5 będzie Tachibana ze stałym kamuflażem „Zima”, dowódcą z 6 punktami umiejętności i miejsce w porcie.
 • Nagrodą za ukończenie fazy 15 będzie Yahagi ze stałym kamuflażem „Zima”, dowódcą z 6 punktami umiejętności i miejsce w porcie.
 • Za ukończenie innych faz konstrukcji będziecie mogli zdobyć „Kontenery mikołajkowe”, nowe stałe kamuflaże dla tieru IX „Nowy rok”, nowe jednorazowe kamuflaże „Zimowe wzory” i inne nagrody.
 • Za ukończenie 26 faz budowy otrzymacie Hizen w kamuflażu „Wojenny”, dowódce z 10 punktami umiejętności, miejsce w porcie oraz pamiątkową flagę.

Jeśli posiadacie w porcie okręt Tachibana otrzymacie 1.425.000 kredytów rekompensaty, a za Yahagi – 4000 dublonów.


Jeśli zdecydujecie się ukończyć fazy za dublony, nadal będziecie mogli ukończyć misje, ale zamiast żetonów fazy budowy otrzymacie po 400 Punktów Badań i 200 sztuk stali za każdą fazę. Jeśli nie macie dostępu do Agencji badawczej swoje punkty otrzymacie po jej odblokowaniu. .Komentarze

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza