blog images

Dev Blog 26.09.2020 ST 0.9.10 Amerykańskie pancerniki cz.2 i inne

Proszę pamiętać, że wszystkie informacja na Blogu Deweloperów są wstępne, mogą ulec zmianie w trakcie testów, a także nie pojawić się w serwerze gry. Ostateczne informacje pojawią się na oficjalnym portalu gry.


Wydarzenie „Amerykańskie pancerniki część 2”


Aktualizacja 0.9.10 zawierać będzie wydarzenie związane z nową podlinią amerykańskich pancerników. W celu ich uhonorowania dodana zostanie kolekcja „Zawsze waleczny”. Kolekcja dedykowana amerykańskiej marynarce wojennej przedstawiać będzie elementy związane z uzbrojeniem artyleryjskim pancerników, admirałami, medalami za służbę i umundurowaniem marynarzy US Navy w czasie 2WŚ.


Nagrodami za skompletowanie sekcji: „Skrzydła”, „Gwiazdy”, „Gwiazdy i pasy” będą naszywki i po 5 jednorazowych kamuflaży „Stars n' Stripes”, a za całą kolekcję amerykański pancernik Oklahoma ze stałym kamuflażem „Wojskowy”.Elementy kolekcji można będzie zdobyć tylko z kontenerów „Zawsze waleczny”.


W celu standaryzacji dyrektywy zostaną przemianowane na „Grupę misji bojowych”. Za skompletowanie ich w aktualizacji 0.9.10 otrzymacie kontenery „Zawsze odważny”


.

Inne wiadomości

Dodano:

  • Naszywkę "Wild Blue Yonder - Air Force"- stały kamuflaż „Samuraj” dla pancernika Shikishima dostępny za żetony bitew rankingowych.


Komentarze

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza