blog images

Dev Blog 29.08.2020 ST 0.9.9 Amerykańskie pancerniki, najemnicy i inne ulepszenia

Proszę pamiętać, że wszystkie informacja na Blogu Deweloperów są wstępne, mogą ulec zmianie w trakcie testów, a także nie pojawić się w serwerze gry. Ostateczne informacje pojawią się na oficjalnym portalu gry.Aktualizacja 0.9.9 wprowadzi wydarzenie poświęcone wczesnemu dostępowi do nowej linii amerykańskich pancerników.

Nowa linia będzie charakteryzować się następującymi cechami:

 • Okręty będą posiadały dużą liczbę dział z bardzo ciężką salwą burtową i dużym zasięgiem, co kompensowane będzie długim czasem ich przeładowania.
 • Nowe jednostki będą miały wysoką manewrowość jak na tą klasę, dobrą ochronę przeciwtorpedową, ale niską prędkość maksymalną.
 • Nowa amerykańska linia będzie miała dobrą obronę przeciwlotniczą, dodatkowo wzmocnioną sprzętem eksploatacyjnym „Obrona plot.”Do gry zostanie dodany stały kamuflaż „Złoty orzeł” dla okrętów Kansas, Minnesota, Vermont, i Florida. Będzie on dostępny za nowy, tymczasowy zasób – żetony amerykańskie. Na czas wydarzenia uaktualniony będzie port „Baza morska”.


Najemnicy

Dowódca dywizjonu będzie mógł zapraszać do bitew klanowych najemników – graczy, którzy nie są członkami klanu.

To pozwoli dowódcy klanu na testowanie kandydatów, którzy chcą dołączyć do klanu w bitwach klanowych lub zapełnić lukę we własnym oddziale bez zapraszania nowych graczy do klanu.

Następujące zasady będą dotyczyły Najemników:

 • aby dodać Najemnika do drużyny, trzeba go zaprosić do dywizjonu. Zakładka Dywizjony w grze pozwoli na znalezienie gracza.
 • Po bitwie najemnik otrzyma nagrody odpowiednie do ligi w której klan walczył.
 • Najemnicy nie otrzymają ekonomicznych bonusów wynikających z rozbudowy bazy klanu z którym wszedł do bitwy.Inne poprawki


Aktualizacja Agencji Badawczej:

 • Dodano bonus 200 punktów za zwycięstwo okrętem tieru V dla gałęzi zresetowanych po premierze aktualizacji 0.9.9
 • Dodano osiągnięcia za zresetowanie 10/50/100/150 gałęzi.Zaktualizowane zostaną barbety i działa baterii głównej:

Poprzednio, gdy pocisk trafił wieżę baterii głównej uszkodzeniu ulegał tylko moduł, a gracz otrzymywał wstęgę „Penetracja” bez zadania uszkodzeń okrętowi. W obecnej wersji zadanie uszkodzeń modułowi wieży wpłynie na PW okrętu, zabierając z tej puli 1/10 wartości maksymalnych uszkodzeń pocisku. Zatem trafienie w działa nie spowoduje efektu otrzymania „Penetracji” bez zadawania uszkodzeń.

Następujące ulepszenia zostaną dodane do eskadr lotniskowców:

Zmieniono wygląd celownika i zaktualizowana kamerę w czasie lotu. To ulepszenie wpłynie tylko na wizualny aspekt interfejsu eskadry i ułatwi celowanie wszystkimi typami uzbrojenia, bez wpływu na styl gry.

Ruch samolotów w eskadrze będzie bardziej płynny, trajektoria lotu bombowców w czasie ataku nieznacznie się zmieni, a w momencie otrzymania trafienia samoloty będą wibrowały.

Ulepszenia wizualne:

 • Ulepszono widok wody we wszystkich ustawieniach grafiki. Oprócz ulepszenia wrażenia, pozwoli to także usprawnić pracę klienta gry.
 • „Port kosmiczny” zostanie zaktualizowany do technologii oświetlenia HDR.

Ulepszenia techniczne:

Wraz z aktualizacją 0.9.9 gracze będą mogli grać na wszystkich serwerach korzystając z jednego klienta gry, bez konieczności posiadania oddzielnych kopii klienta dla każdego regionu.

Serwer gry będzie określany na podstawie ustawionego konta w WG Game Center.


Dla powtórek zostanie dodany panel i podpowiedzi z instrukcjami pozwalającymi na zarządzanie nagraniem.

Komentarze

 • KSMR

  "Dowódca dywizjonu będzie mógł zapraszać do bitew klanowych najemników – graczy, którzy nie są członkami klanu." Ciekawe tylko czy najemnik musi być bez klanu?

 • Dungar

  "Graczy którzy nie są członkami klanu" czyli tych bezklanowych.

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza