blog images

Dev Blog (492) 02.11.2023 Zamknięty test 12.11 Michelangelo w Stoczni i inne zmiany

Proszę pamiętać, że wszystkie informacja na Blogu Deweloperów są wstępne, mogą ulec zmianie w trakcie testów, a także nie pojawić się w serwerze gry. Ostateczne informacje pojawią się na oficjalnym portalu gry.


 Stocznia Sestri Ponente

Aktualizacja 12.11 przeniesie nas do Sestri Ponente na włoskiej Riwierze w celu budowy w Stoczni krążownika IX tieru Michelangelo. Stocznia składać się będzie z 32 faz, z których 27 będzie można ukończyć poprzez misje. Co najmniej 5 faz trzeba będzie wykupić za dublony w celu ukończenia okrętu i dodania go do portu. Pakiety startowe 5 i 10 faz będą dostępne za odpowiednio 6.000 i 10.000 dublonów. Pojedyncza faza budowy będzie do wykupienia za 1.750 dublonów.

Zwodowany Michelangelo pochwalić się może dwoma poczwórnymi wieżami z działami 320 mm wyposażonymi w pociski PP i PPO. Jest on dobrze opancerzony i pełen dział dodatkowych o pociskach PPO.

Właściciele będą mogli komfortowo wpływać do bitwy pod osłoną Wysokoprężnej wytwornicy dymu, a Sonda hydroakustyczna będzie pilnować wrogiej aktywności. Ma on nawet torpedy mogące powalić przeciwnika na bliskim dystansie.

Misje Stoczni będzie można wykonywać w czasie aktualizacji 12.11, 13.0 i pierwszych dwóch tygodni 13.1. Stocznia pozostanie w porcie do czasu aktualizacji 13.2.

 

Dodatkowa zawartość 

Podczas aktualizacji 12.11 gracze, którzy kupili kontenery mikołajkowe za pieniądze poprzez sklep premium lub w Zbrojowni otrzymają specjalną walutę jako premię, którą będzie można wydać na nowe stałe kamuflaże:

  • Stały kamuflaż „Polarna czapa lodowa” dla okrętów Alaska, Georgia, Lightning, Algerie, Maass i Hyūga 
  • Stały kamuflaż „Shōgatsu” dla Yoshino

Zmieni się zawartość kontenerów:

Zawartość Super kontenerów i Super kontenerów Steam – następujące okręty trafią jako potencjalne nagrody:

Tromp

Brisbane

Colossus

Tashkent '39

Nottingham

Numancia

Sun Yat-sen

Halford

Jäger

Almirante Grau

Velos

Alliance

Karl XIV Johan

Scarlet Thunder

Schill

W. Virginia '44

Tokachi

Dupleix

LeipzigZawartość kontenera Okręt Premium VI tieru i Elitarnego kontenera premium VI tieru – dodane zostaną następujące okręty:

Dupleix

LeipzigZawartość kontenera Okręt Premium VII tieru i Elitarnego kontenera premium VII tieru – dodane zostaną następujące okręty:

Tokachi

W. Virginia '44


Zawartość kontenera Okręt Premium VIII tieru i Elitarnego kontenera premium VIII tieru – dodane zostaną następujące okręty:

Schill

Alliance

Almirante Grau

Nottingham

Numancia


Zawartość kontenera Okręt Premium IX tieru i Elitarnego kontenera premium IX tieru – dodane zostaną następujące okręty:

Velos

Sun Yat-sen

Halford

Jäger

Karl XIV Johan

Scarlet Thunder


Zmiany w rekomendowanych umiejętnościach dowódców

Zmieniliśmy rekomendacje umiejętności dowódców dla większości okrętów w grze w celu dostosowania się do zmian w umiejętnościach dowódców, które będą miały miejsce w aktualizacji 12.10.


Inne zmiany 

Zmieniono efekty flag sygnałowych X-ray Papa Unaone i November Foxtrot, a także Modyfikacji 1 wytwornicy dymu tak, aby obejmowały sprzęt eksploatacyjny Generator kurtyny dymnej, które można znaleźć w drugiej linii amerykańskich lotniskowców:

  • November Foxtrot - dodano efekt skrócenia przeładowania sprzętu eksploatacyjnego samolotów o 5%.
  • X-ray Papa Unaone – dodano efekt zwiększający czas działania Generatora kurtyny dymnej o 5%.
  • Modyfikacja 1 wytwornicy dymu – może być zastosowana do Generatora kurtyny dymnej.


Zmieniono także efekty Modyfikacji 1 sprzętu eksploatacyjnego eskadry:

  • Modyfikacja 1 sprzętu eksploatacyjnego eskadry – zastąpiono efekt, który zwiększał czas działania sprzętu eksploatacyjnego przez nowy efekt dający o 1 więcej ładunek sprzętu dla eskadry.Komentarze

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza