blog images

Oświadczenie w sprawie problemu z torpedami

Niestety, podczas naszego dochodzenia dotyczącego obecnych problemów z torpedami (torpedy płyną nie zawsze w kierunku celowania), odkryliśmy, że problemem jest łatka z aktualizacji 0.10.8 naprawiająca problem odchylenia toru płynięcia torped w przypadku, gdy niszczyciel dokonuje zwrotu.

Obecnie znaleźliśmy jedne rozwiązanie tego problemu, jednak nie zostało ono w pełnie przetestowane, a wprowadzenie poprawki może spowodować kolejne problemy w grze.

Zatem planujemy następujące kroki:

  • dziś, 14 września, testujemy łatkę wewnętrznie w naszym studiu;
  • w środę 15 września dodamy łatkę na serwer publiczny i będziemy ją testować wraz z ochotnikami ST;
  • w czwartek 16 września, sprawdzimy wyniki wszystkich przeprowadzonych testów, i jeśli wszystko będzie OK, to poprawka zostanie wprowadzona na serwery w dniach 16-17 września.


Jednak, jeśli wyniki testów wskażą jakieś problemy, wtedy niestety nie wprowadzimy poprawki. W takim przypadku cofniemy wprowadzoną w aktualizacji poprawkę torped do wersji sprzed aktualizacji 0.10.8 i będziemy nadal szukać rozwiązania zarówno starego problemu jak i nowego.

Szczerze przepraszamy za zaistniałą sytuację z torpedami i będziemy Was na bieżąco informować o wynikach testów. Ponieważ ten błąd negatywnie wpływa na doświadczenie z gry obecnie dyskutujemy nad możliwą formą rekompensaty.

Komentarze

  • srugie

    w czwartek 16 września, sprawdzimy wyniki wszystkich przeprowadzonych testów. Bylebyście sprawdzili to lepiej niż poprzednim razem xddddddddd Panowie za premkę 8 tieru mogę wejść na treningówkę i Wam pomóc bo nie jest to trudny wyczyn a Was chyba przerasta

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza