blog images

Redditowe Kwiatki Cz 2.

Część 2 15.09 – 22.09.2019


Poniższe tłumaczenia pochodzą z forum reddit, na którym jednym z aktywnych użytkowników jest Sub_Octavian - jeden z deweloperów. Staram oddawać się całą dyskusję w jak najbardziej skompresowanej formie - jednocześnie zachowując jej czytelność.


1. 14 SK. Dzięki WuGie i wszystkiego najlepszego. Myślę, że szczęście mnie opuściło:


Sub_Octavian:

Cholera, ja chciałem trochę stali, ale dostałem pełno flag i Marblehead Lima. :) Niezłe losowanie koleś, niezłe losowanie.2.

Tłum: (góra) Dźwięk dział grając krążownikiem.

(dół) Dźwięk dział grając pancernikiem

Sub_Octavian:

Prześliznęło się nam parę niefortunnych błędów w tej aktualizacji i to pomimo wielokrotnego sprawdzanie nowego systemu dźwięku. Jesteśmy tego świadomi i pracujemy nad jak najszybszą naprawą. Przepraszamy za niedogodności.3. Dyskusja pod wątkiem o naprawie błędów związanych z dźwiękiem w aktualizacji 0.8.8. Jeden z graczy napisał:

Dzięki, ale to było zgłaszane w wątku na forum dotyczącym testów PT, czy w ogóle to czytacie. Jeśli to czytacie to oznacza: wkradły się pewne problemy? Czy to przeoczenie czy celowa decyzja o wypuszczeniu uszkodzonego dźwięku i naprawieniu go później?

Sub_Octavian:

Czytaliśmy wasze wpisy. Było mnóstwo negatywnych opinii po pierwszym teście – to fakt. Wprowadziliśmy kilka zmian i poprawek i opinie wyraźnie się poprawiły w drugim teście. Problemem jest to, że kilka błędów prześliznęło się do oficjalnej aktualizacji.

Naprawiliśmy parę rzeczy na teście publicznym, ale to dopiero połowa pracy. Druga część to wprowadzenie tych zmian do aktualizacji. Tutaj niestety schrzaniliśmy, technicznie rzecz biorąc. To nie była świadoma decyzja – to było by bez sensu – działaliśmy na podstawie opinii z PT i byliśmy pewni, że 0.8.8 wprowadzony na serwer zawierał poprawki, ale przez nasz błąd – te poprawki nie zadziałały na aktualizacji serwerów.

Bardzo za to wszystko przepraszamy. Wszyscy jesteśmy zdenerwowani, że na początek świętowania urodzin został w ten sposób zepsuty. Ale pracujemy nad poprawkami od dnia premiery 0.8.8 i postaramy się naprawić wszystko w tym tygodniu, tak by reszta świętowania urodzin WoWs sprawiła wam radość.


4. Nie jest to wspaniały okręt, ale za darmo:

Sub_Octavian:

Ten okręt JEST wspaniały i ma cudowne japońskie działa. Dla kontrastu – ja wylosowałem Marblehead Lima.


5.

Tłumaczenie:

Dowolne działa morskie: „istnieją”

WG: Powstańcie, moje wspaniałe twory. Powstańcie!

Sub_Octavian:

Dobre. Muszę to wydrukować i powiesić na drzwiach naszej sekcji historycznej!


6. Kody z okazji Urodzin w jednym z postów.

Sub_Octavian:

Mam pytanie: jak to jest możliwe, że masz je tak szybko? Chciałbym szczerej odpowiedzi. Pytam, gdyż zgodnie z moją wiedzą te kody powinny się pojawiać na różnych platformach i w różnych mediach, a nie w jednym miejscu.

Odp. Gracza: Znalazłem je w innych mediach (na FB)


8. Drogie WG. Nie jestem graczem CV. Nie chcę osobistej misji na Ark Royal. Czy możecie mi ją zamienić na misję na Cossacka? Może być nawet Haida. Naprawdę powinna być opcja: „Nie chce otrzymywać CV jako prezentów, dajcie mi inny okręt zamiast tego”

Sub_Octavian:

Drogie WG, nie jestem graczem BB..... drogie WG, dostałem Cossacka, a nie gram DD..... itd. itp. Rozumiem Twój punkt widzenia. Niestety nie ma opcji wymiany misji – nie ma takiej potrzeby. Zatrzymaj ten okręt. Nie musisz być graczem CV. To nadal ważny historycznie okręt, ma fajnego kota i być może kiedyś nim zagrasz, choćby dla zmiany. Po za tym to okręt premium. Nigdy nie sprzedawaj okrętów premium.


Bonus:

na pokładzie FR DD Tieru 2 można znaleźć:

Żółtą kamizelkę :)

Dla niekojarzących: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ruch_%C5%BC%C3%B3%C5%82tych_kamizelekLittle White Mouse wylicza ilość premek:

"Jeśli czujesz, że pojawia się bardzo dużo premek i okrętów nagród, wymagających Twojego portfela/czasu, to się nie mylisz. Jeśli odrzucisz okręty klony (np. Kamikaze i Kamikaze R to Fujin, a Nueve de Julio to Boise, a także wszystkie ARP_ otrzymasz następujące liczby.

Proszę pamiętać, że dane dotyczą serwera NA. Premiery okrętów nie były zsynchronizowane między serwerami do 2017 roku, więc mogą się nieco różnić:

2015: 18

2016: 25

2017: 23

2018: 25

2019: 24 (do września)

Ponadto trendem, którego można się obawiać to średni tier prezentowanych premek:

2015: 5.1 (mnsóstwo okrętów nisko i średnio tierowych)

2016: 5.7 (pierwszy okręt T9 i mnóstwo T7)

2017: 6.5 (brak okrętów T2 lub T4, drugi okręt T9)

2018: 7.2 (trzy okręty T10 i trzy T9, brak T2 i T4)

2019: 8.2 (sześć T10 i sześć T9, sześć T8 i brak T2,T3 czy T4)


Rok 2019 nie skończył się. Przewiduję nie mniej niż 6 nowych okrętów do końca roku (średnio 2 na miesiąc). Niektóre będą klonami – nie zdziwię się jak na Czarny Piątek pojawią się nowe „czarne” wersje okrętów. Jest jeszcze nadzieja na nisko tierowe premki w 2019, które obniżą średnią, ale w testach są nadal wysoko tierowe okręty. Nie wiem jak wy, ale ja czuję się przytłoczona."


Komentarze

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza