blog images

Redditowe Kwiatki Cz 3.

1.


Tłumaczenie:

Myślę że o czymś zapomniałem

Jeśli o czymś zapomniałeś to znaczy, ze nie było to ważne.

Och tak, masz rację.

Balans

Sub_Octavian:

Mówienie „balans jest gówniany”, czy tworzenie bezsensownych żartów na temat „tabelek” nie jest właściwym argumentem :) Na redditcie jest wiele dobrych i dających do myślenia dyskusji, może nawet więcej niż gdzie indziej, ale też masa powtarzalnych pustych wpisów.

W mojej opinii Smoleńsk reprezentuje jeden z najbardziej kontrowersyjnych archetypów, ale jego wpływ w tej chwili jest nadmierny, wynikający z nowości i dużej popularności. Ale w końcu to się skończy. Nie przypominam sobie, by w produkcji były jakieś podobne do niego okręty, tak więc nie będzie inwazji „strzelających dymków”. Jednocześnie nie jest on odporny na ewentualne zmiany w balansie, które mogą nastąpić gdy sytuacja się unormuje.2. Chciałbym poprosić o to, by w przypadku wpisania gracza na czarną listę nie można było być z takim osobnikiem w jednym zespole. Parę dni temu koleś próbował zatopić jeden z sojuszniczych krążowników na początku bitwy – zatem dodałem go do czarnej listy. Dziś trafiłem na niego w bitwie – uciekł DDkiem i schował się za pancernikami, nawet jak prosiliśmy go o spotowanie. Parę chwil później został zatopiony przez CV. Nie chce być z kimś takim więcej w zespole – zwłaszcza jak dodałem go do czarnej listy.

Sub_Octavian:

Przykro mi, ale MM nie pozwala na takie działania.3. Jak grać Friedrichem der Grosse?

Zrobiłem go sobie pod działa dodatkowej, ale przeżycie, aby podejść na 11,5km (zasięg baterii dodatkowej) jest bardzo trudne ponieważ działa baterii głównej mają fatalny rozrzut, a przy podejściu Frieslandy i Smoleński spamują pociskami OB powodując pożary.

Granie pasywne oznacza, że otrzymuje się pociski z daleka, a agresywna wersja podpalenia i trafienia torpedami.

Jak grać tym okrętem, nie wierzę że to słaby okręt.

Sub_Octavian:

Właśnie gram FdG dla punktów do Agencji Badawczej. Typowy build pod dodatkową. Nie mogę narzekać. Granie pod przeżywalność jest nudne – mam amerykańskie i japońskie pancerniki do tego. Niemieckie pancerniki mają pancerz „turtleback”, hydro i dodatkową.4. Czy wy specjalnie tworzycie mocne okręty na premiery, tak by ludzie pospiesznie je robili, a potem je nerficie? Czy to strategia biznesowa? Wiele gier F2P tak robi. Wiem, że prawdopodobnie lepiej jest wypuścić silny okręt, by ludzie go pragnęli, co zwiększa średnią liczbę graczy.

Sub_Octavian:

Nie. Próbujemy trafiać w środek balansu, ale czasem nie trafiamy z różnych stron. Jeśli spojrzysz w historię zmian okrętów to zauważysz, że niektóre nowe okręty zostały wzmocnione po premierze, a niektóre osłabione. A niektóre bez zmian.
Komentarze

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza