blog images

Redditowe Kwiatki cz. 4

1. Dzięki wielkie za informacje o rundzie 1 testu okrętów podwodnych. Czy to znaczy, że Ci, którzy przegapili okazję gry w niej, będą mieli szansę dostać się do rundy 2?


Sub_Octavian:

Wysyłamy nową paczkę zaproszeń w tej chwili. Wszyscy gracze, którzy otrzymali zaproszenia do rundy 1, będą mieli także dostęp do rundy 2.


2. Wpis Little White Mouse (NA CC) o Viribus Unitis:

Nie kupujcie go!

Hej, Myszko, czy to nie jest zbyt alarmistyczne? No cóż, raczej tak. Mam dobre powody. Nie jestem pewna jak pewne kluczowe cechy powinny działać. Jest duża różnica między stronami z danymi okrętów na podstawie ich parametrów w grze (np. GameModels3d.com lub Proships.ru), a zmianami które były zapowiadane w lutym 2019 roku:

ST. Zmiany w okrętach testowych (11.02.2019):

Niemiecki pancernik Viribus Unitis tier V

- zmniejszono wartość sigmy z 1.8 do 1.65;

- zmieniono parametry sprzętu eksploatacyjnego „Grupa naprawcza”:

- odzyskiwanie PW z kadłuba (nie cytadeli) zmniejszono z 50% do 40%.

- odzyskiwanie PW z cytadeli zwiększona z 10% do 33%

Pancernik ma wysoką celność i bardzo dobrą salwę baterii dział głównych. Zmiany tych parametrów zmieni jego celność do poziomu pozostałych pancerników V tieru.

Viribus Unitis ma dobry pancerz umożliwiający mu otrzymanie dużych obrażeń na kadłubie, ale nawet małą ilość pocisków przebijających pancerz cytadeli może dla niego okazać się fatalna. Zmiana proporcji odnawiania punktów sprawi, że straty punktów PW za trafienia w cytadelę będą mniej dotkliwe.


Patrząc na wewnętrzne statystyki tego okrętu wygląda na to, że te zmiany nie zostały wprowadzone. Jedyny sposób by to zweryfikować jest granie nim, a mam do niego dostęp od raptem 48 godzin (a niestety jestem bardzo zajęta by zajmować się takimi sprawami). W takim razie czy VU ma sigmę 1.8 czy 1.65? Jakie parametry ma Grupa Naprawcza?

Nie wiem. Wstępne testy wskazują, że nie jest to wprowadzone, ale nie mam czasu na potwierdzenie tego. Bardzo martwi mnie czy WG nie wykorzysta możliwości i nie wprowadzi niespodziewanych zmian po premierze. Zanim dostaniemy potwierdzenie – uważajcie w jaki sposób wydajecie pieniądze.


Sub_Octavian:

Witajcie wszyscy,

Witaj Myszko,

Mogę potwierdzić, że te zmiany nie zostały wprowadzone. Nie zostaną one wprowadzone w przyszłości ponieważ by obniżyło to bardzo parametry tego okrętu, który jest już w sprzedaży, a jego obecny stan nie wskazuje na taką potrzebę.

Nie zostały one wprowadzone przez błąd, który wynikał z długiego przebywania tego okrętu „na półce”. Dzięki za wskazanie i przepraszam za zamieszanie. Na szczęście dla nas wszystkich ten błąd spowodował, że okręt jest lepszy a nie gorszy, zatem można powiedzieć, że nie ma straty.

Nigdy nie wprowadzamy „niespodziewanych” zmian. Popełniamy błędy, ale w tym przypadku błąd spowodował, że otrzymaliście lepszy okręt, który nie jest uważany za bardzo dobry, a skoro nie było to celowe – to nie ma czego naprawiać.

Komentarze

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza