blog images

VIII Sezon Bitew Klanowych

Nowy sezon Bitew Klanowy rozpocznie się 22 stycznia i skończy 9 marca. Bitwy będą toczyć się okrętami X tieru w formacie 7vs7. Drużyna będzie mogła posiadać nie więcej niż 1 pancernik i 0 lotniskowców.

Bitwy będą odbywać się na widocznych poniżej mapach Gorący punkt, Łzy pustyni, Pasmo górskie, Ziemia ognista i Północ w trybie Dominacji.

Cechą wyróżniającą ten sezon będzie cyklon, który zawsze wystąpi na mapach: Pasmo górskie, Ziemia ognista i Północ. W przeciwieństwie do bitew losowych cyklon będzie zawsze działał według następujących reguł:

- zacznie się 5 minut po rozpoczęciu bitwy,

- po pierwszej minucie aktywności cyklonu zasięg wykrycia będzie w najniższym punkcie – 12km;

- 6 minut od rozpoczęcia cyklonu zasięg wykrycia zacznie wracać do normalnych wartości, co zajmie 2 minuty, zatem cyklon skończy się po 8 minutach.


Takie zasady i ściśnie ustalone warunki pojawiania się cyklonu urozmaicą rozrywkę i taktyki dla obu drużyn zachęcając do walki na bliższe dystanse. 12Km zasięg wykrywania nie pozwoli krążownikom z radarem wykrywać wrogich jednostek pozostając w ukryciu. Zostaną dodane informacje tekstowe i dźwiękowe o nadchodzącym cyklonie, a także wartość minimalnego zasięgu wykrycia.

Post imagePost image

Post image

Post image

Post image

Post image

Post image


Informacje na Blogu Deweloperów są wstępne i mogą ulec zmianie.

Komentarze

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój nick

Treść komentarza